0554 681 12 38
info@londiniumedu.com
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

The-Language-Gallery-

KURSLAR 

Genel İngilizce

Bu kurslar günlük sosyal ortamlarda etkili bir iletişim kurmayı öğretecek şekilde tasarlanmıştır. Genel İngilizce kurslarımız İngilizce yeteneğinizi geliştirmek için iletişimin 4 ana unsurunu kapsar. ( Konuşma, Dinleme, Okuma ve Yazma). Konuşma sınıfları, sınıf içi tartışma yöntemiyle- bir dili öğrenmek için en etkili yol olan `doğal İngilizce konuşmacıları` olmanıza yardımcı olur. Ayrıca diğer derslere ideal bir ek olarak bire bir kurslar sunuyoruz. Bu kurslar, öğretmenleriniz ile  birlikte bireysel öğrenme ihtiyaçlarınıza odaklanarak çalışmanıza olanak sağlar.

İş İngilizcesi

Kariyer odaklı bu kurslarla, İngilizce konuşulan iş ortamında başarılı bir kariyere hazırlanın. İş İngilizcesi kursumuz iş yeri ortamında rahatça konuşmanıza yardımcı olur. Özel Amaçlar için İngilizce (ESP) kurslarımız ise, çeşitli sektörlere özgü özel İngilizce becerilerini kazanmanıza yardımcı olur. İş İngilizcesi + ESP kursları kombinasyonu iş dünyasına ve sektörlere ait özel İngilizce becerileri edinmenizi sağlar.

Akademik İngilizce

Akademik İngilizce kurallarını öğrenin ve bu özel kurslar ile İngiltere’de yüksek öğrenimde karşılaşacağınız zorluklar için kendinizi hazırlayın. Bunun yani sıra IELTS Hazırlık kurslarımız  ile IELTS sınavlarına hazırlanmaya konsantre olabilirsiniz. Benzersiz Üniversite Giriş Programı`mız (UAP) İngiltere`deki başarılı  üniversitelere erişmeniz için İngilizce yeteneklerinizi geliştirmenize mükemmel bir imkan sağlar.

OKUL KAMPÜSLERI

London,Oxford,Birmingham,Manchester (Birleşik Krallık), Dublin ( İrlanda), Toronto ( Kanada)

 

KONAKLAMA

Aile Yanı

Aile yanı konaklama seçeneği ile okulumuza bağlı yani okulumuzla anlaşmalı bir İngiliz aile ile yaşarken İngilizcenizi geliştirmek için mükemmel bir fırsattır. Sınıf dışında gündelik bir ortamda İngilizce konuşma becerinizi uygulama fırsatı verir. Aynı zamanda İngiliz yaşam ve kültürünü daha iyi tanıma fırsatı sağlar.

Öğrenci Yurtları

Diğer öğrencilerle yurt ortamında dünyanın her yerinden gelen insanlarla tanışma şansına sahip olacaksınız. Öğrenci yurtlarının çoğu kampüsünüze yakın mesafede olmaktadır.