0554 681 12 38
info@londiniumedu.com
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

 

LONDRA

Okulun Londra Şubesi, Londra`nın kalbinde, birçok aktivite yerlerine yürüme mesafesinde bulunan, sessiz bir sokağa konumlanmıştır. Ders çalışma odası, çok çeşitli içecek ve yiyeceklerin olduğu bir cafesi ve sinema ekranı vardır. Okuldaki eğitim İngilizce’nizin pratik kullanabilme seviyesine gelmesine en iyi şekilde yardımcı olur. Dersleri aksatmayıp, ödevlerinizi düzenli yaptğınız sürece seviyenizin ilerlemesini garantidir.

Londra herkesin hayatı boyunca en az bir kez ziyaret etmesi gereken, dünyanın en heyecan verici ve ünlü şehirlerinden biridir. Avrupa’nın en kalabalık 2. kentidir. 30.000’i aşan alışveriş merkezi ve butikleriyle tam bir moda merkezidir. Birçok parkı ve bahçeleriyle yeşili bol olan bir şehirdir. Büyüleyici mimarisi, etkileyici müzeleri, sanat galerileri, ulusal parkların hepsini Londra’da bulabilirsiniz. Londra’da gece hayatı da çok renklidir. Londra için ‘Hiç Uyumayan Şehir’ tabiri de kullanılması da bunun bir kanıtıdır.

Konaklama Tipleri

* Aile Yanı

* Hotel

* Residence

* Öğrenci Evi

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Kursları

* Standart İngilizce Kursu

* Yoğun İngilizce Kursu

* Akademik Sömestr ve Yıl Kursları

* Bire Bir Özel Dersler

* Mini Gruplar

Sınav Hazırlık Kursları

* FCE, CAE, BEC Sınav Hazırlık Kursları

* TOEFL Sınav Hazırlık Kursları

* IELTS Sınav Hazırlık Kursları

* GMAT, GRE Sınav Hazırlık Kursları

İş İngilizcesi Kursları

* Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri

* Mini Gruplarla İş İngilizcesi Dersleri

 

CAMBRIDGE

Okulun Cambridge şubesi 1983 yılında kurulmuştur. Şehirdeki en merkezi okuldur. Market Square ve Central City Library’e 100 metreden kısa mesafededir. Ünlü King’s College Chapel ve ana otobüs durağı okula yalnızca 3 dakika yürüme uzaklığındadır. Tüm seviyeler için uygun bir programı olan okul, okuma,yazma, dinleme ve konuşmanızı geliştirmenizi garanti eder. Derslerde akıcı ve kendinize güvenerek iletişim kurmayı öğrenirsiniz. Çeşitli kültürlerden gelen farklı öğrencilerden oluşan sınıflarda birçok arkadaş edinmeniz mümkün. Ayrıca İngilizlerle konuşup pratik yapma şansını elde edersiniz.

Cambridge, İngiltere’nin en gözde şehirlerinden biridir. Her yıl binlerce öğrenci eğitim almak amacıyla Cambridge’i tercih etmektedir. Nüfusun çoğunu öğrencilerin oluşturduğu bu şehirde,sürekli bir kampüs havası vardır. Zengin bir tarihi ve kültürü olan şehirde, zamanınızı geçirmek için gidecek birçok yer vardır. Birçok bar, pub, restoran, alışveriş merkezi, bahçe, kitapçı vardır.

Konaklama Tipleri

* Aile Yanı

* Residence

* Hotel

* Apartman

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Kursları

* Standart İngilizce Kursu

* Yoğun İngilizce Kursu

* Akademik Yıl Kursları

* Bire Bir Özel Dersler

Sınav Hazırlık Kursları

* FCE, CAE, BEC Sınav Hazırlık Kursları

* TOEFL Sınav Hazırlık Kursları

* IELTS Sınav Hazırlık Kursları

* GMAT, GRE Sınav Hazırlık Kursları

İş İngilizcesi Kursları

Bire Bir İş İngilizcesi Özel Dersleri

Yaz Okulları

Classic : 13-17 yaş grubuna hitap eden kursta haftada 20 ders İngilizce eğitimi verilir. Konaklamalar aile yani veya  yurt konaklamasi olarak 2`ye ayrılır. Arzu eden öğrenciler aile yanı konaklama tercih edebilirler.

Aile Programı : İngilizce öğrenirken aynı zamanda unutulmaz bir tatil geçirmenizi sağlayabilecek olan bu program aileler için tasarlanmıştır.

Okul Grupları : Başlarında bir liderle veya öğretmenleriyle İngilizce öğrenmek isteyen grupların katılabileceği bir programdır.