0554 681 12 38
info@londiniumedu.com
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

LSI LOGO

Language Studies International (LSI), tüm dünyaya yayılmış olan geniş bir okul ağına sahiptir . İngilizceyi; İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarımızdan birinde öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre’de de dil merkezlerimiz bulunmaktadır. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika’da partner dil okullarıyla birlikte çalışmaktadır. 1965’den bu yana dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim verdik. Tüm okullarımız moderndir ve en son teknoloji ile donatılmıştır. Okullarımız şehirlerin cazip bölgelerinin merkezinde yer almaktadır.

LSI’daki genel dil kursları, grup ortamında dil eğitimi sunar. Bu programlar, her alanda dil becerilerinizi geliştirir. Ayrıca farklı alanlarda uzmanlaşmayı da seçebilirsiniz. LSI’deki sınav kursları, sınav becerilerinizi grup ortamında geliştirir. Bu programlar dil eğitimi sağlar ve sizi sınava hazırlar. LSI’de küçüklere yönelik kurslar, bireysel gençler ve küçük gruplar için ideal’dir.

GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

Genel dil grubu kurslarımız, yeni bir dil öğrenmek ya da kişisel, eğitim ya da iş nedenlerinden dolayı mevcut bilgilerini geliştirmek isteyenler için tasarlanmaktadır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye, her seviyede kurslar sunmaktayız.

Standart 20

* Haftada 20 ders

* Sınıflar maksimum 13 kişi

* Başlangıç ile ileri seviyeler arası

* Kurs süresi: 1-50 hafta

* 1 ders: 50 dakika

* Haftalık ders saati: 16 saat 40 dakika

* 16 yaş ve üzeri

Dil eğitiminizi diğer aktivitelerle birleştirmek istiyorsanız Standart 20 Kursu size en uygun programdır. Dersler boyunca farklı gündelik durumlarda iletişim becerilerini öğreneceksiniz. Dersler dil bilgisi, sözcük bilgisi, telaffuz ve konuşma, dinleme, okuma, yazma becerilerinin uygulanmasını içermektedir. Rol yapma oyunları, gerçek kayıtlı materyaller, gazeteler ve dergiler gibi geniş bir materyal ve alıştırma yelpazesi sunmaktayız. Bu kurs LSI merkezlerinde sabahları verilmektedir.

* Londra Hampstead, Cambridge, Brighton’da başlangıç seviyesi için kurs yoktur.

Standart 18

* Haftada 18 ders

* Sınıflar maksimum 13 kişi

* Orta ile ileri seviyeler arası

* Kurs süresi: 1-50 hafta

* 1 ders: 50 dakika

* Haftalık ders saati: 15 saat

* 16 yaş ve üzeri

Yoğun 30

* Haftada 30 ders

* Sınıflar maksimum 15 kişi

* Başlangıç ile ileri seviyeler arası

* Kurs süresi: 1-50 hafta

* 1 ders: 50 dakika

* Haftalık ders saati: 25 saat

* 16 yaş ve üzeri