0554 681 12 38
info@londiniumedu.com
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

NSTS Malta Dil Okulu 1963 yılında kurulmuştur.  Malta’da faaliyet veren İlk İngilizce dil okuludur.  NSTS Malta Dil Okulu 45 yıllık bir geçmişe sahiptir. NSTS Malta ulusal kalite standartlarını teşvik etmek için 1989 yılında İngiliz Dili Eğitimi Örgütleri Federasyonu (FELTOM) kurmuştur.

NSTS Malta Dil Okulu`nda 16 derslik, bir öğretmen odası, ücretsiz Wi-Fi Internet Hizmetleri, Bilgisayar Destekli Dil Öğrenimi (CALL) ve diğer yazılım programları olan geniş bir kütüphane bulunmaktadır. NSTS Malta Dil Okulu geniş güneşlenme terasları ve bir meyve bahçesi vardır.

NSTS Malta Dil Okulu 15 dakika uzaklıkta Hibernia Residence & Hostel ve 15-20 dakika uzaklıkta Sliema sahili, Campus Residence 5 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

NSTS Malta Dil Okulu`nda Cambridge ESOL CELTA veya DELTA öğretmen kursları vardır. Eğitim, kariyer ve mesleki gelişim için iyi derecede İngilizce bilmek avantajdır.

NSTS Malta Dil Okulu, öğretmenleri büyük ölçüde dil becerilerinin geliştirilmesine odaklanan bir yaklaşımla iletişimsel dil öğretimi metodolojisi uygulanmaktadırlar.

NSTS Malta öğretmen Eğitim Merkezidir. Cambridge Üniversitesi (CELTA) uluslararası öğretmenlik sertifikası için öğretmen adaylarının hazırlamaktadır. NSTS 1963 yılından bu yana Malta İngilizce Öğretmenliği kurslarını başarı ile vermektedir.

NSTS İngilizce Dil Enstitüsü Malta’da öğrencilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için komple dil kursları bir yelpazesi sunmaktadır.