0554 681 12 38
info@londiniumedu.com
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Danışmanlarımız

A.Emre YÜKSEL

Öğretim Görevlisi, Hukuk Danışmanı – İstanbul / Londra

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajını müteakiben 1999 yılında avukat olarak İstanbul Barosu’na kaydolmuştur. Askerlik görevini 2001 senesinde tamamladıktan sonra, İngilizce eğitimi ve akademik çalışmalar yapmak için İngiltere’ye gitmiştir. Yüksek Lisans çalışmalarını, University of London’da tamamlamıştır. Yüksek Lisans süresi boyunca ağırlıklı olarak Avrupa Birliği Hukuku, Uluslararası Ticari Tahkim ve Uluslararası Ticaret Hukuku üzerine çalışmış, tahkim alanında yazmış olduğu yüksek lisans tezi ”distinction” derecesine layık görülmüştür. Yüksek Lisansının ardından 2005-2006 tarihleri arasında Londra Barosu’na bağlı bir hukuk bürosunda İngiltere Hukuku üzerine çalışmıştır. Aynı zamanda İngiltere vatandaşı olup 2005 tarihinden itibaren Londinium bünyesinde eğitim ve vize hukuku üzerine danışmanlık yapmaktadır. 

Murat AKKOÇ

Bölge Müdürü

Erciyes Üniversitesi mezunudur. Eğitim ve iş amaçlı bir süre İngiltere’de yaşamıştır. Londra’da değişik türden mesleki programlarda eğitim almıştır. 2007 yılında Londinium ailesine katılmıştır. Londinium Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın bölge müdürü olarak görev yapmaktadır. Kendisi aynı zamanda Kültür ve Turizm Bakanlığı lisansına sahip profesyonel turist rehberidir. Bugüne kadar binlerce öğrencinin yurtdışı hayalinin gerçekleşmesini sağlamıştır. 

Hakan ERDEM

Londra Temsilcisi

Yaklaşık 20 yıldan beri Londra’da yaşamaktadır. Londinum Londra temsilcisi olarak görev yapmaktadır. Öğrencilerimize ; Ankara Anlaşması başvuruları, Erasmus staj yeri ve konaklama ayarlama gibi konularda yardımcı olmaktadır.

Gülden YÜKSEL

Eğitim Danışmanı ve Kariyer Planlama Koçu – İstanbul

1982 yılında Çorlu’da dünyaya gelmiştir. Türkiye’de Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü bitirdikten sonra eğitimine İngiltere’de devam etmiştir. İngiltere’de aldığı dil eğitimin yanı sıra çeşitli üniversitelerde Pazarlama,İşletme,Endüstriyel ilişkiler v.b konularda sertifika programlarına katılmıştır. İngiltere’de bulunduğu yıllar içerisinde yurtdışı eğitim danışmanlığı yapan Gülden Yüksel, bu süre içerisinde İngiltere’de bir üniversite ile yaptığı anlaşma ile üniversitenin Türkiye Temsilciliğini alarak 2009 yılında üniversitenin Türkiye operasyon müdürü olarak Türkiye’ye geri dönmüştür. VIP Öğrenci Koçluğu yapmakta,özellikle kariyer planlama alanında öğrencilere danışmanlık vermektedir. Bugüne kadar birçok lise ve üniversitede yurt dışı eğitim ve akademik programlar ile ilgili seminer vermiş,televizyon ve radyo programlarına katılmış, yazıları birçok web sitesi ve yerel gazetelerde yayınlanmıştır.

Bekir ÖZER 

İngilizce Öğretmeni – İzmir 

Avustralya vatandaşıdır. Londinium ailesine Ocak 2015 tarihinde katılmıştır. Öğrencilerimize, bire bir veya küçük gruplar halinde İngilizce özel ders vermektedir. Ders verdiği konular başlıca şunlardır; IELTS, TOEFL, YDS, Genel İngilizce, İş İngilizcesi.