0232 421 74 16
info@londiniumedu.com
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Danışmanlarımız

A.Emre YÜKSEL

Hukuk Danışmanı

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1998 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajını müteakiben 1999 yılında avukat olarak İstanbul Barosu’na kaydolmuştur. Askerlik görevini 2001 senesinde tamamladıktan sonra, İngilizce eğitimi ve akademik çalışmalar yapmak için İngiltere’ye gitmiştir. Yüksek Lisans çalışmalarını, Londra’da, University of London’da tamamlamıştır. Yüksek Lisans süresi boyunca ağırlıklı olarak Avrupa Birliği Hukuku, Uluslararası Ticari Tahkim ve Uluslararası Ticaret Hukuku üzerine çalışmış, tahkim alanında yazmış olduğu yüksek lisans tezi ”distinction” derecesine layık görülmüştür.Yüksek Lisansının ardından, 2005-2006 tarihleri arasında,Londra Barosu’na bağlı bir hukuk bürosunda İngiltere Hukuku üzerine çalışmıştır.Aynı zamanda İngiltere vatandaşı olup 2005 tarihinden itibaren, Londinium bünyesinde eğitim danışmanlığı ve vize hukuku üzerine danışmanlık yapmaktadır.

Murat AKKOÇ

Yurtdışı Eğitim ve Vize Danışmanı /  İzmir Ofis 

Erciyes Üniversitesi,İşletme Bölümü mezunudur. Eğitim ve iş amaçlı olmak üzere yaklaşık 3.5 sene İngiltere` de yaşamıştır. İngiltere`de,değişik türde mesleki kurslara katılmıştır. Londinium Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı`nın Türkiye ofisinin açılmasında ve bugünlere gelmesinde çok büyük katkılar sağlamıştır. 2008 yılında Londinium ailesine katılmış olup 2010 yılından itibaren İzmir ofisinde eğitim ve vize danışmanı olarak çalışmaktadır.

Yusuf  HAKAN

Londra Temsilcisi

İngiltere vatandaşı olup yaklaşık 12 yıldan beri Londra `da yaşamaktadır. İngiltere`de uzun süredir eğitim sektöründe faaliyet göstermektedir.2014 Ocak ayından itibaren Londinium ailesine katılmıştır. Londinium Yurtdışı Eğitim Danışmanlıgı`nın Londra temsilcisi olarak görev yapmaktadır.İngiltere`de bulunan öğrencilerimize okul-konaklama ve vize konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Özge NAKİPOĞLU

İngilizce Öğretmeni ve Eğitim Danışmanı

İstanbul`da İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktadır.Çeşitli sebeplerle yurtdışında bulunmuştur. 2011 tarihinden itibaren Londinium Yurtdışı Eğitim bünyesinde ‘Eğitim Danışmanı’ olarak görev yapmaktadır.

Bora SAKA

Eğitim Danışmanı

Dokuz Eylül Üniversitesi,İktisat Fakültesi,Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü mezunudur. İngiltere`de yaklaşık 2.5 sene eğitim amaçlı bulundu ve University of Wales`te MBA ( y.lisans ) egitimini tamamladiktan sonra Türkiye`ye döndü. İzmir`de yerel yönetimlerde Stratejik  Planlama ve Mali hizmetler birimlerinde “Ekonomist” olarak görev almıştır. Ayrıca,çeşitli nedenlerle Fransa,İspanya,İskoçya,Mısır, İskoçya,Ukrayna,Kıbrıs ve İngiltere başta olmak üzere dünyanın  birçok ülkesinde bulunmuştur. 2012 Aralık tarihinden itibaren Londinium ailesinde görev yapmaktadır.