0232 421 74 16
info@londiniumedu.com
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Londinium Yurtdışı Eğitim,İngiltere’nin başkenti Londra’da kurulmuş bir şirket olup, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Londinium Yurtdışı Eğitim olarak, kuruluş tarihimiz olan 2005 senesinden bu yana, çok sayıda öğrencinin yurtdışı hayallerinin gerçekleşmesini sağladık. Şirketin kuruluş yeri İngiltere olmasına rağmen,Londra’daki ofisinden başka, İzmir ve İstanbul’da da ofisler mevcuttur.

Londinium Yurtdışı Eğitim Neden Farklı ?

Yurtdışına gitmeden önce kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmanın en iyi yolu, yurtdışında eğitim konusunda uzman eğitimcilere danışmaktır.

Londinium Yurtdışı Eğitim olarak;

*Hem Türkiye’de hem de İngiltere’de ofisleri bulunan bir firmadır ve bu yönüyle, öğrencilerimizi yurtdışına gönderdikten sonra da takip edebilmekte ve profesyonel yardıma ihtiyaç duydukları takdirde yakınen ilgilenebilmekteyiz.

*Bütün danışmanlarımızı yurtdışında eğitim almış ve yaşamış uzmanlardan seçmekteyiz. Danışmanlarımızın yurtdışında eğitim almış olması,sizin gideceğiniz ülke hakkında en doğru şekilde bilgilendirilmenizi ve kariyer hedefleriniz doğrultusunda en akılcı şekilde yönlendirilmenizi sağlar.

*Firma yöneticilerimiz,birden fazla ülkenin vatandaşlığına veya oturma iznine sahiptir.

*Vize başvurularında yüksek bir başarı oranına sahibiz. Firma kurucularımız arasında, vize hukuku konusunda uzman kişiler bulunmakta ve bu durum, başvurularınızın daha büyük bir özenle ele alınmasını sağlamaktadır.

*Öğrencilerimizin tamamına yakını, hizmetlerimizi arkadaşlarına tavsiye öğrencilerimizin yüzde 90’ı, daha önce bizden hizmet almış kişiler tarafından yönlendirilmiştir.

*Londinium’da,her bir öğrenci farklı bir birey olarak görülür ve her bir öğrencinin yurtdısında eğitim ve vize ihtiyaçları özel olarak ele alınır. Bu sebeple, Londinium Yurtdışı Eğitim’i tercih eden öğrencilerin ilk vurguladıkları husus, bireye özel danışmanlık hizmeti  aldıkları olmaktadır.

*Londinium, EDU-DER ve YEDAB üyesidir.

*Londinium, dünyanın saygın İngilizce sınav ve değerlendirme firmalarından olan PEARSON ile anlaşma imzalamıştır. Bu anlaşma ile Londinium olarak ‘Professional Partner’ statüsüne kavuşmuş bulunmaktayız.