0554 681 12 38
info@londiniumedu.com
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ONLINE İNGİLTERE VİZESİ PAKETİ

Online Vize Paketi Nedir ? 

Online Vize Paketi, genel olarak daha kısa zamanda profesyonel bir destek alarak vize başvurusu yapmanızı sağlayan bir sistemdir. Amacımız, vize başvuru işlemlerinizi daha rahat ve kolay bir şekilde yürütmenize yardımcı olmaktır.

Normal şartlarda bir vize başvurusu 2 şekilde yapılır ;

1) Acenta ile başvuru

2) Bireysel başvuru

Bireysel başvuru yolunu tercih eden kişiler, herhangi bir profesyonel destek almadan başvurusunu tamamen kendileri hazırlar. Bu şekilde başvuru yapmak özellikle İngiltere vizeleri için oldukça zordur. Doğru vize türünü seçmek, vize formunu kurallara uygun şekilde doldurmak, hangi evrakların başvuruya sunulacağını belirlemek, randevu almak vb kısacası her biri baştan sona bilgi ve deneyim gerektiren işlerdir. Acenta ile başvuru yapmak ise bireysel başvuruya göre daha kolaydır. İşini gerçekten iyi yapan bir vize danışmanlık firması, bu süreci başvuru sahibi adına yürüterek zaman tasarrufu sağlar. Ayrıca, işini profesyonel şekilde yapan vize danışmanlık firmaları, daha güzel ve dikkatli bir başvuru dosyası hazırlamanıza yardımcı olurlar.

 

                                               

 

Online Vize Paketi ile size şu imkanları sunuyoruz ;

EVDEN VEYA İŞ YERİNİZDEN BAŞVURU SÜRECİNİ TAKİP ETME İMKANI : Acenta ile başvuru yolunu seçen kişiler, ilk önce başvurusunu hazırlayacak bir acenta ile anlaşır. Bu süreçte, görüşmeler yapmak için acentanın ofisine gitmek ve başvuru evraklarını elden teslim etmek zorunda kalırsınız. Bu durum, pek çok kişi için zaman ve para kaybına yol açmaktadır. Oysa bizim sunduğumuz pakette böyle bir zorunluluk yok. Bütün süreci oturduğunuz yerden online olarak bizimle birlikte yürüteceksiniz. Vize evraklarınızı elden teslim etmek veya kargo ile göndermek yerine, evraklarınızı tarayıp bize e-mail ile göndermeniz yeterli. Biz bu evraklarınıza göre başvurunuzu hazırlıyoruz.

Vize randevusu günü geldiğinde yaşadığınız şehre en yakın vize başvuru merkezine şahsen giderek evraklarınızı teslim edip başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. Kurallar gereği vize başvurunuzu şahsen yapmanız gerekiyor. İngiltere Konsolosluğu, herhangi bir acenta veya kişinin başkası adına başvuru yapmasına izin vermiyor. Vize başvuru merkezine gittiğinizde sizinle İNGİLİZCE mülakat yapılmıyor, görevli Türk personellere sadece evrak teslimi yapıyorsunuz. 

TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN HİZMET ALMA İMKANI :  Bazı şehirlerimizde maalesef vize danışmanlık firması bulunmamakta ve bu şehirlerde yaşayan vatandaşlarımız, başvuru süreciyle ilgili bilgi almak ve yüz yüze görüşmek için danışmanlık firmalarının bulunduğu şehirlere gitmek zorunda kalmaktadır. Bu durum, birçok kişiyi zor durumda bırakmakta ve hatta bazı vatandaşlarımızın başvuru yapmaktan vazgeçmesine bile sebep olmaktadır. Online Vize Paketi hizmetinde bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. Hangi şehirde olursanız olun, nerede yaşarsanız yaşayın, herhangi bir yüz yüze görüşmeye gerek kalmaksızın telefon ve diğer iletişim kanallarını en aktif biçimde kullanarak başvurunuzu en kolay ve en hızlı yoldan hazırlamanıza yardımcı oluyoruz. Yani başvuru sürecinizi 7/24 birlikte takip ediyoruz. 

                                   

 

Online Vize Paketi Kimler İçin Uygundur ?

Öğrenci, emekli, çalışan, iş yeri sahibi – kısacası internet erişimi ve telefonu olan herkes bu hizmetten çok kolay bir şekilde faydalanabilir.

 

Online Vize Paketi Hizmetine Hangi Vize Türleri Dahildir ? 

İngiltere başvuruları, ülkemizde online form kullanılarak internet ortamında yapılmaktadır. Vize randevuları da yine aynı şekilde internet üzerinden alınmaktadır. Bu sebeple, başta öğrenci ve turist vizeleri olmak üzere diğer vize türlerine başvuracak kişilerde bu hizmetten faydalanabilir.

 

Online Vize Paketinde Hangi Hizmetler Yer Alır ?

  • Vize başvurusuna sunulacak evrak listesi
  • Vize başvuru formuna sunulacak evrakların kontrol edilmesi
  • Vize başvuru formunun kurallara uygun şekilde doldurulması ve formun çıktısının size ulaştırılması
  • Vize randevusunun sizin adınıza alınması
  • Vize başvurusu için konaklama veya uçak bileti rezervasyonlarının yapılması
  • Vize başvurusuna davet mektubu sunulacaksa – bu mektubun hazırlanması
  • Vize başvurusuna sunulacak bazı önemli belgelerin tercüme edilmesi   
  • Havalimanı karşılaması ayarlama ( Talep edilmesi durumunda )
  • Araç veya rehber eşliğinde Londra şehir turu ( Talep edilmesi durumunda ) 

Paketimizle ilgili fiyat bilgisi almak için lütfen bize ulaşın.

 

Detayli bilgi için: 0554 6811238         

info@londiniumedu.com   

Yoruma kapalıdır.