0232 421 74 16
info@londiniumedu.com
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Yeminli Tercüme

Firmamız, yeminli tercüme hizmetleri ve hukuki tercüme hizmetleri vermektedir. Tercüme edilecek belgelerinizi bize ulaştırmanız durumunda size teslim süresi ve ücret konusunda bilgi verilecektir. Şehir dışına kargo ile tercüme hizmeti sunabilmekteyiz.

ANKARA ANLAŞMASI BAŞVURULARI İÇİN TERCÜME HİZMETİ

Hepimizin bildiği gibi,İngiltere`den ve Türkiye`den yapılan vize başvurularında bazı belgelerin tercümesinin yapılması gerekiyor. Tercümenin yaptırılmamış olması,İngiltere Konsolosluğu`nun veya Home Office`in dosyanızı kötü değerlendirmesine ve sonuç olarakta red almanıza sebep olabilmektedir. Örneğin,Ankara Antlaşması`na İngiltere`den başvuru yapacaksanız,başvuruya sunacağınız hemen hemen her Türkçe belgenizin yeminli tercüman tarafından tercümesi isteniyor. İngiltere`deki tercüme işlerinin Türkiye`ye göre daha pahalı olduğunu biliyoruz.Londra`da 1 sayfa tercüme ücreti ortalama 25-30 Pound`dan başlıyor. Başvuruya sunacağınız tercümenin en az 10 sayfa olduğunu varsayarsak,bu durumda sadece tercüme için 300 Pound civarında bir ücret ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz.

İngiltere`den vize başvurusu yapmayı düşünen kişilere bu anlamda şöyle bir kolaylık gösteriyoruz ; Tercümenizi, İngiltere`deki fiyatlardan daha uygun bir rakama Türkiye`den yapıyoruz.Tercümelerinizi tarayarak  e-mail ile size gönderiyoruz. Bu şekilde,tercümesi yapılan belgelerinizi vize başvurunuza rahatlıkla sunabiliyorsunuz.Tercümenin fotokopi olması vize başvurusunda herhangi bir sorun çıkarmıyor.Bu konuda arzu ederseniz, referans olarak size isimlerini verebileceğimiz Londra`daki hukuk bürolarına ulaşıp bu durumu teyit edebilirsiniz.

TÜRKİYE`DEN YAPILAN İNGİLTERE VİZE BAŞVURULARI İÇİN TERCÜME HİZMETİ

Türkiye`den yapılan vize başvuruları içinde aynı şekilde tercüme hizmetimiz bulunmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

FİYATLANDIRMA

Fiyatlandırma 1000 karakter üzerinden yapılmaktadır. Her 1000 karakter 1 sayfa olarak hesaplanır. Microsoft Word Araçlar menüsünden sözcük sayımına girerek karakter (boşluksuz) kısmından bunu görebilirsiniz.

TERCÜME HİZMETİ VERİLEN DİLLER 

* İngilizce           * Almanca            * İtalyanca             *Fransızca                 * Yunanca                *Rusça                    *Arapça