0232 421 74 16
info@londiniumedu.com
EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Yorumları Göster

Okul kayıt ve vize işlemleri başta olmak üzere benimle yakından ilgilenen Londinium ekibine bir kez daha teşekkür ederim.

Necati Bayrak

Özellikle,vize başvuru sürecimde bana çok destek oldular ve beni doğru şekilde yönlendirdiler. Londinium ailesine çok teşekkür ediyorum.

Burcu Bükrü

Herkese merhabalar, Londinium Danışmanlık firması sen bitanesin. Londinium'u arkadaşımın tavsiyesi ile buldum ve dün itibari ile vizemi aldım.Sanki tek öğrencileri benmişim gibi hissettim.Çünkü her soruma samimiyetle cevap verdiler.Tekrar teşekkkürler.

Burak Ada

Londinium ile arkadaşım vesilesi ile tanıştım.Onların sayesinde UK`de vizemi uzattım.Her sorunumla tek tek ilgilendiler. O yüzden burdan özelliklede Emre Bey`e bütün desteklerinden dolayı teşekkür etmek isterim.

Ali Kemal Durmuş

İkinci defa Londra yollarını bana açan değerli acentam,canım danışmanlarım Emre ve tabiki Murat,ellerinize ve emeğinize sağlık,sonsuz teşekkürler.Londra`da görüştüğümüzde Starbucksta kahveleriniz benden :)

Başak Şahan

Sevgili Londinium ailesi :-)) Sizin sayenizde vize sürecimi başarılı bir şekilde atlattığım için çok mutluyum.Teşekkürler :-))

GULSAH TUKEL JEYASOTHY